Organizacja wesela, rocznicy, Pierwszej Komunii, urodzin czy wielkiego rodzinnego spotkania wiąże się z mnóstwem logistycznych wyzwań. Wiemy jak sprawić, by wszystko było smaczne, świeże i na czas. Zapewniamy profesjonalną obsługę prywatnych uroczystości, dzięki czemu organizatorzy nie muszą martwić się, że nie wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. A dla zapracowanych, którzy lubią mimo wszystko celebrować z rodziną wspólne posiłki, mamy codzienny catering obiadowy.

SERWIS KAWOWY, BANKIETY, KOKTAJLE

Kawa, herbata i przekąski to ważny element każdego spotkania towarzyskiego. Zapewniamy profesjonalną obsługę bankietów, koktajli i przyjęć okolicznościowych, które organizujesz dla przyjaciół, znajomych, współpracowników. Gwarantujemy oryginalne menu, pyszne przystawki, dania i przekąski. Dzięki temu możesz skupić się na podejmowaniu gości i świetnej zabawie – my zajmujemy się jedzeniem. Zawsze dostarczamy je na czas.

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE I RODZINNE

Spotkania świąteczne i okolicznościowe w kameralnym gronie rodziny i przyjaciół zasługują na wyjątkową oprawę. Wesele, chrzest, rocznica ślubu, Pierwsza Komunia? Hucznie obchodzone osiemnaste urodziny? Zajmiemy się kwestiami kulinarnymi i dostarczymy ci pyszne posiłki, nad którymi spędzicie długie godziny przy stole. Ty w tym czasie skupisz się na tym, co najważniejsze. Festivalowa Catering zapewnia też profesjonalną, sympatyczną i doświadczoną obsługę uroczystości.

CATERING OBIADOWY I RODZINNY

Dzisiejsze tempo życia jest tak szybkie, że czasem trudno znaleźć czas na odpowiednie przygotowania. Dla wielu rodzin codzienny, wspólny obiad to jedyny czas, który mogą spędzić razem. To rytuał, który spaja. Regularnie dostarczamy obiady, zapakowane tak, by zawsze docierały gorące i świeże. Codziennie przygotowujemy domowy obiad odpowiadający temu, co lubią domownicy. Nie musisz przygotowywać i serwować go w biegu – wystarczy usiąść przy stole i cieszyć się wspólną chwilą.

GRILLE I PIKNIKI

Firma Festivalowa Catering obsługuje także prywatne oraz firmowe grille i pikniki na świeżym powietrzu. Nie musisz martwić się o wyposażenie, które pozwoli ci przygotować bajeczne potrawy prosto z grilla czy znad ognia. Mamy zaplecze, umiejętności i fantazję, które zmienią każde twoje letnie przyjęcie w festiwal smaków. W plenerze zawsze smakuje najlepiej!

Chciałbyś skorzystać
z naszych usług?

Wypełnij prosty formularz,
a my wyślemy propozycje.

chcę otrzymać ofertę