Jedzenie dodaje sił przed kolejnymi wyzwaniami, ale też stanowi dla pracowników okazję do chwili wytchnienia, rozmowy i integracji. Zadbamy o to, by było to bardzo dobre jedzenie. Festivalowa oferuje catering dla firm na terenie województwa opolskiego. Zapewniamy posiłki zarówno na co dzień jak i okazjonalnie, w trakcie konferencji i szkoleń. Dbamy o to, by oferta była atrakcyjna kulinarnie i cenowo.

STOŁÓWKI PRACOWNICZE

Przerwa obiadowa w pracy to czas na złapanie oddechu, zregenerowanie sił i kontakty towarzyskie przy stole. Prowadzenie stołówki lub kantyny pracowniczej wymaga nie tylko umiejętności kulinarnych, ale też planowania i logistyki. Czas przeznaczony na przerwę obiadową nie jest długi. Doświadczenie pozwala nam szybko i sprawnie zaserwować pracownikom smaczne, pożywne posiłki zaplanowane przez naszą doświadczoną dietetyczkę.

Z POWODZENIEM PROWADZIMY KILKA KANTYN PRACOWNICZYCH

SZKOLENIA I KONFERENCJE

Nauka i dyskusje wymagają wysiłku. Trudno wyobrazić sobie inspirującą konferencję lub owocne szkolenie bez cateringu. Nasz catering w Opolu zapewnia wszystko, czego potrzebują uczestnicy wydarzenia: aromatyczną kawę, gorącą herbatę, smaczne słone i słodkie przekąski podane w ciekawej, zachęcającej formie. Nasz catering konferencyjny i szkoleniowy poprawia nastrój i mobilizuje do działania!

POSIŁKI REGENERACYJNE i profilaktyczne

Praca w trudnych warunkach wymaga szczególnej diety, pozwalającej na szybkie zregenerowanie sił przed kolejnymi wyzwaniami. Festivalowa catering oferuje swoje bogate doświadczenie w dostarczaniu posiłków regeneracyjnych. Zajmujemy się nie tylko planowaniem różnorodnego menu, ale też szybkim dostarczaniem potraw zapakowanych w materiały termoizolacyjne. Posiłki regeneracyjne docierają zawsze na czas i smakują wyjątkowo.

Chciałbyś skorzystać
z naszych usług?

Wypełnij prosty formularz,
a my wyślemy propozycje.

chcę otrzymać ofertę