Zdrowe żywienie

Żywienie dzieci wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Posiłki muszą zapewnić im zdrowy rozwój, a przy tym po prostu dobrze smakować. O jakość posiłków dbają nasi dietetycy, komponując je zgodnie z aktualnymi zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia. Nasz catering dla szkół i przedszkoli to świeże, zdrowe i smaczne posiłki, które docenią najmłodsi klienci. Zaopatrujemy też niezawodnie obozy i kolonie.

Posiłki przygotowane zgodnie z zaleceniami instytutu żywności i żywienia

catering dla przedszkoli

Posiłki podawane maluchom w przedszkolach muszą przejść surową weryfikację – zarówno tę dotyczącą jakości i walorów odżywczych, jak i tę przeprowadzaną przez same dzieci. Z pomocą dietetyczki przygotowujemy najlepsze posiłki dla przedszkolaków, zawsze skomponowane ze sprawdzonych, świeżych i zdrowych składników.

catering dla szkół

Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla dzieci zgodnych z rygorystycznymi przepisami. Menu układa nasza specjalistka w zakresie dietetyki – opiera je zawsze na świeżych, sezonowych produktach, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Catering szkolny Festivalowa gwarantuje najwyższą jakość i smak, który dzieci pokochają.

Chciałbyś skorzystać
z naszych usług?

Wypełnij prosty formularz,
a my wyślemy propozycje.

chcę otrzymać ofertę

ZASADY ZDROWEGO ŻYWIENIA, KTÓRE POMAGAMY PRZESTRZEGAĆ

  • Odżywiaj się regularnie
  • Dbaj o różnorodność posiłków
  • Unikaj nadmiernych ilości tłuszczu i cholesterolu
  • Spożywaj dużo warzyw i owoców
  • Spożywaj zdrowe węglowodany i nasiona roślin strączkowych
  • Pij wodę